אודות מייסטר

חברת מייסטר הגרמנית הינה אחת מהחברות המובילות בגרמניה בתחום חיפויי הרצפה וחיפויי הקירות. היא נוסדה כחברה משפחתית לפני כ-90 שנה ונשארה כזאת עד היום.
המפעל נמצא בשטח של 500,000 מ"ר המייצר כ- 20,000,000 מ"ר בשנה.

חברת מייסטר הינה החברה הירוקה היחידה בתחומה- לחברה למעלה מ- 500 מוצרים וכל מוצריה מקבלים את תו ה"BLUE ANGEL" – התו הירוק של גרמניה. תו זה ניתן לחברה החל משנת 1993 ומאז החברה המשיכה לפתח את עצמה סביב ערכי איכות הסביבה וטכנולוגיות ייצור "ירוקות" המצמצמות את צריכת משאבי כדור הארץ ומצמצמות את זיהום האוויר.

בשנת 2008 החליטה החברה כי לא תשתמש יותר בעצים שהם לא מכריתה מבוקרת, החלטה זו הורידה מקו המוצרים את כל העצים האקזוטיים וכל זאת לטובת איכות הסביבה. מהלך זה חייב את החברה ליצור תחליפים למראה דומה תוך כדי סביבה תחרותית באירופה. חדשנות ויצירתיות אין סופית גרמה לכך שבתוך שנה מהחלטת החברה, חברת מייסטר העמידה שני סדרות חדשות הנותנות מענה לחוסר הגוונים האקזוטיים תוך שמירה על החלטת החברה.

החברה חרטה על דיגלה מספר ערכים :שותפות, חדשנות, יצירתיות ולהפוך לחברה המובילה בתחומה

חברת מייסטר מפתחת דגמים ומוצרים חדשים כל הזמן ויש לה למעלה מ- 200 פטנטים רשומים על שמה. חדשנות זו גורמות למוצריה להיות המובילים בשוק הן ברמת המראה והן ברמת הטכנולוגיה של המוצרים.
החברה מתייחסת לשלמות המוצר לאורך זמן. שלמות זו באה לידי ביטוי בפיתוח ורכישת טכנולוגיות ייחודיות השומרות על הפרקט.

פרקט התלת שכבתי של חברת MEISTER מתנהג שונה משאר המקבילים בשוק. הפרקט אינו נמעך ואינו נפתח. גמר הפרקט הוא " שמן UV " שנותן מראה מט כמו שמן וחוזק ועמידות כמו של לכה. בנוסף, הפרקט אינו דורש שימון, ליטוש וחידוש.
ביצוע הפרקט אינו מצריך הדבקה אחד לשני ולרצפה ומעל הכל ניתנת אחריות חברה לתקופה של 25 שנה.

פרקט הלמינציה של חברת MEISTER הינו אנטי סטטי ואנטי בקטריאלי כאשר חיבורי הפרקט מחוברים בפטנט עולמי ברישיון – UNICLIC . ההדפס הינו תלת מימדי מסונכרן בגמר מט המקנה מראה אמיתי ולא סינטטי.
סכום סך היתרונות של פרקט MEISTER גורמים לכך שהפרקט עמיד וחזק יותר וכן שומר על מראה מושלם לאורך זמן.

חברת מייסטר לא נמכרת בחנויות בכלל למעט מספר קטן של חנויות המאמינות ונאמנות למותג. בשל כך אלו שלא יודעים על המוצר או לא ראו אותו בחנויות לא מודעים אל המוצר, יתרונותיו וחדשנותו על פני שאר החברות.
לא כל פרקט למינציה הוא זהה ולא כל פרקט עץ הוא זהה. לכל מוצר מ – 25 הסדרות הקיימות בחברת מייסטר, יש תכונות ייחודיות שנותנות מענה טוב יותר לפרויקט כזה או אחר.

באופן כללי איכות המוצרים הינה זהה, אין הבדל באיכות המוצר למוצרים יקרים יותר או יקרים פחות, אולם תכונות שונות משתנות בין הסדרות ולכן חשוב לחברת אוסטרו דיזיין בע"מ לאפיין את המוצר האופטימלי לכל פרויקט בנפרד.